paslauga-all-on-4

Nagrinėjimas ir konsultavimas

Dantų implantai yra prieinami visiems suaugusiems pacientams. Dantų implantacija yra vienas patikimiausių gydymo metodų medicinoje – gydymo sėkmės rodiklis yra 96-99%.

Gydymo sėkmei įtakos turi (bet neapsiribojant) paciento burnos higiena, dantenų storis ir žandikaulio kaulo kiekis / kokybė, rūkymas, tokios ligos kaip diabetas ir osteoporozė, radioterapija, gydytojo patirtis ir paties implanto kokybė.

Konsultacijos metu tiriamas pacientas, daroma panoraminė rentgeno nuotrauka, pateikiamas sutartas gydymo planas (žingsnis po žingsnio, estetiniai lūkesčiai ir finansai), nurodyta implantacijos data.

Implantacijos procedūra

Dantų implantacija atliekama greitai – vienas implantas vidutiniškai būna įdėtas per 20-30 minučių. Dantų implantacija nėra skausminga, pakanka vietinės nejautros. Po implantacijos gali būti skiriamas trumpas antibiotikų kursas, atsirasti nedidelis trumpalaikis patinimas, nedidelis skausmas operuotoje srityje.

Dažnai implantus galima statyti iškart po dantų ištraukimo – tai vadinama vienomomente implantacija. Šios operacijos galimybė priklauso ne nuo implanto, bet nuo paciento individualios situacijos, kuri yra nustatoma gydytojo. Vis dažniau operacijai naudojamas papildomas chirurginis gidas (plastikinė plokštelė), kuris leidžia tiksliai suplanuoti implanto padėtį ir greičiau atlikti operaciją.

Gydymas ir laikinų karūnėlių nešiojimas ir (arba) dantenų formavimas

Implantas prigija per 4-12 savaičių, siūlas pašalinamas po savaitės. Jei trūksta žandikaulio kaulo, kaulų priauginimo procedūra, kuri yra labai panaši į implantaciją, atliekama greitai, neskausmingai ir patikimai, labai dažnai ir tuo pačiu metu implantuojant. Kaulo prigijimas trunka 6-9 mėnesius.

Naujo danties pritvirtinimas

Priklausomai nuo pasirinkto gydymo metodo, pacientui gali būti pasiūlyta taikyti laikinus vainikėlius arba laukti nuolatinių. Norėdami pasidaryti vainikėlius, turite kreiptis į gydytoją protezistą.

Po procedūros

Dantų implantai reikalauja reguliarios priežiūros ir vizitų pas odontologą ir burnos higienistą.

SUSISIEKITE REGISTRUOTIS