Blogas burnos kvapas?

Nežinoti kaip atsikratyti nemalonaus burnos kvapo? Dažniausiai tai nebūna vien tik jis – jautrūs dantys, kraujuojančios dantenos, apnašos ant dantų, atsiradęs diskomfortas. Dėl nepakankamos ar prastos asmeninės burnos higienos, ant dantų paviršių kaupiasi minkštasis bakterinis apnašas. Laiku jo nepašalinus prasideda apnašų mineralizacija, minkštasis bakterinis apnašas virsta dantų akmenimis. Tokių apnašų kaupimasis ant dantų gali būti daugelio susirgimų priežastimi ir ne tik burnos ertmėje, tai gali pakenkti ir kitiems organams – širdžiai, plaučiams ir t.t Visa tai išduoda, jog Jums būtina profesionali burnos higiena.

Kodėl profesionali burnos higiena?

Profesionalios burnos higienos procedūros metu, burnos higienistas pašalins ant Jūsų dantų esančias apnašas, akmenis. Tai – viena iš pagrindinių daugelio burnos ertmės, dantų ir dantenų ligų priežastis.

Ar užtenka vienos procedūros?

Profesionali burnos higiena turi būti atliekama bent vieną kartą per metus. Likusį laiką būtina rūpintis dantų ir burnos higiena namuose.

  • Valyti dantis mažiausiai du kartus per dieną;
  • Nepamiršti tarpdančių – tai geriausia terpė veistis bakterijoms ir apnašoms;
  • Reguliariai keisti dantų šepetuką;
  • Rinktis dantų pastą ir šepetėlį pagal savo poreikius (pvz., jei turite jautrius dantis, niekuomet nepirkite kieto šepetėlio ir balinančios dantų pastos).
  • Venkite dažnai gerti vyną, kavą, dažiklių turinčius gėrimus.