Dantų implantai – šiandieninis pažangiausias ir geriausias sprendimo būdas, norint atkurti dantų funkcijas ir estetinį vaizdą. Šis būdas leidžia atkurti dantį nuo šaknies iki vainiko, todėl galite būti tikri, jog implantai prilygs Jūsų saviems dantims. Tai greita ir neskausminga procedūra, leidžianti Jums vėl pilnavertiškai džiaugtis savo gyvenimu ir šypsena!

Kodėl būtina nepalikti tuščios vietos po danties netekimo?
  • Šalia tuščios vietos esantys dantys nebetenka atramos, todėl jie keičia kryptį
  • Nykstantis kaulas tuščioje vietoje, dėl to deformuojasi žandikaulis, keičiasi veido forma
  • Pablogėjęs estetinis vaizdas

Kas yra dantų implantas
– Tai biotolerantiškas organizmui titano aliuminio varžtelis, kuris yra įsriegiamas į žandikaulį kaip danties šaknies pakaitalas. Jis per tam tikrą laiką suauga su žandikaulio kaulu ir tampa atrama vainikėliui arba kitos rūšies protezui.

Kaip atliekama dantų implantavimo procedūra?
– Prieš procedūrą atliekama vietinė nejautra, todėl žmogus nejaučio skausmo ir diskomforto. Procedūros metu atidaroma nedidelė ertmė gleivinėje, paruošiamas guolis ir ten įsriegiamas implantas. Implantacija trunka nuo 30 minučių iki dviejų valandų, priklausomai nuo apimčių.

Kaip pacientas turėtų elgtis po implantacijos?
– 3–4 dienas po procedūros venkite fizinio krūvio, pirčių, baseinų, didelių stresų, nevartokite kraują skystinančių vaistų, atsisakykite rūkymo. Reikėtų vengti karšto ir aštraus maisto.

Kaip prižiūrėti implantus?
– Patariama dantis valytis minkštu šepetėliu, naudoti nealkoholinį burnos skalavimo skystį, tarpdančių siūlus ir šepetėlius, reguliariai atlikti profesionalią burnos higieną.

Kodėl būtina nepalikti tuščios vietos po danties netekimo?
– Po danties praradimo prasideda tos vietos, kurioje nebėra danties, kaulo nykimas. Būtent kaulo nykimas skatina žandikaulio ir veido formos deformaciją, o pablogėjęs estetinis vaizdas pablogina žmogaus gyvenimo kokybę. Taip pat šalia tuščios vietos esantys dantys nebetenka atramos, todėl keičiasi jų kryptis.

Kodėl verta investuoti į dantų implantus?
– Implantas saugo kaulą nuo retėjimo, tausoja sveikus dantis, pagerina atramą, pavyzdžiui, protezams, padeda atstatyti sveiką ir gražią šypseną net netekus dantų po ūmaus periodontito (dantenų uždegimo). Taip pat sumažėja įprastųjų intervencijų rizika.

Pirmojo vizito metu gydytojas odontologas apžiūrės Jūsų dantis, nustatys esamą situaciją ir sudarys tinkamą dantų gydymo ir implantologijos būdą. 

SUSISIEKITE REGISTRUOTIS KONSTULACIJAI
.button{margin-bottom:5px;}