Sunkiomis ligomis sergančių žmonių gydymas yra neatsiejamas nuo reabilitacijos. Reabilitacija – tai vienas iš gydymo etapų, skirtas pagerinti sveikatos būklę ir padėti atgauti jėgas po įvairių traumų ar operacijų. Įvertinę paciento savijautą, mūsų klinikos gydytojai reabilitologai parengs individualią programą ir gydymo priemones. Po reabilitacijos programos pacientai jaučiasi sustiprėję ir gyvybingi. Mūsų klinikoje teikiamos šios reabilitacijos paslaugos: kineziterapija, masažai ir fizioterapija.

Kineziterapija – tai gydymas judesiu, skirtas bet kokio amžiaus pacientams. Paprastai kineziterapija taikoma potrauminiu, priešoperaciniu ar pooperaciniu laikotarpiu. Sistemingai ir taisyklingai atliekami gydomieji pratimai padeda atsikratyti nugaros skausmo, įtampos ir pagerinti organizmo sistemos būklę. Kineziterapijos užsiėmimai gali būti lankomi  ir profilaktiškai, siekiant palaikyti kūno raumenų tonusą bei padidinti ištvermę.

SUSISIEKITE REGISTRUOTISREGISTRUOTIS KONSTULACIJAI

Masažai – tai efektyvi gydomoji priemonė, kuri teigiamai veikia organizmą, padeda atsikratyti įtampos bei sumažinti ar pašalinti varginančius skausmus. Masažai rekomenduojami esant raumenų ar sąnarių skausmui, taip pat po operacijų ir traumų. Gydytojas individualiai kiekvienam pacientui parenka masažo kursą, atsižvelgdamas į jo ligą bei sveikatos būklę. Reguliariai atliekamas masažas sumažina nuovargį ir pagerina savijautą.

Fizioterapija – tai ligų ir traumų gydymas modernia fizioterapijos aparatūra arba natūraliais fiziniais veiksmais. Fizioterapija rekomenduojama ligų ir traumų gydymui, taip pat, jaučiant raumenų silpnumą ir skausmą įvairiose kūno vietose (rankose, kojose, stuburo srityje ir kt.). Mūsų klinikos gydytojai parinks tinkamiausias fizioterapijos procedūras ir priemones, kurios pagreitins žaizdų gijimą bei padės sumažinti skausmą ir įtampą.