Vienas abonementas – ŠEŠIOS galimybės!
Kaina tik 50 Eur .

Šiuo metu EUROMED klinikoje siūlomas sveikatinimo abonementas:
3 magneto terapijos + 3 segmentinės nugaros masažo procedūros.

Procedūrų veiksmingumui, procedūras rekomenduojame atlikti viena po kitos. Mūsų darbuotojai užregistruos Jus į magneto terapijos procedūrą, po kurios palydės į masažo kabinetą.

Rudenį, vėstant orams, dažnai pasireiškia sąnarių skausmai.

Osteochondrozė yra gana klastinga liga, reikalaujanti profilaktikos. Ją ignoruojant,galima sulaukti pačių netikėčiausių jos apraiškų.
Neretai dėl osteochondrozės yra gydomi sveiki organai, nes pvz. dėl užspausto nervo  skauda galvą arba skrandį, bet gydyti reiktų tik stuburą.
Osteochondrozės priežastis nustatyti sunku dėl to, kad šis susirgimas pasitaiko ir pagyvenusiems, ir jauniems, ir fiziškai aktyviems žmonėms, ir taip pat nemėgstantiems sporto.

Maksimaliai „nekenksmingas“ gydymo metodas yra fizioterapija, kuri stiprina vartojamų vaistų poveikį ir padeda sumažinti jų kiekį.  Esant osteochondrozei labai tinka magnetinė terapija, nes puikiai susitvarko su osteochondrozės problemomis, turi nedaug kontraindikacijų, o dėl švelnaus poveikio tinka nusilpusiems ligoniams, pagyvenusiems žmonėms, o taip pat daugelio šalimai esančių susirgimų gydymui.

Magneto terapija- tai fizioterapijos kryptis, kai visą organizmą (bendro poveikio magneto terapija) arba jo dalį (vietinė magneto terapija) veikia pastovus arba kintamas žemo dažnio magnetinis laukas. Esant magneto terapijai, magnetinio lauko erdvinis nevienalytiškumas skystose judančiose laidžiose elektrai terpėse (kraujas, limfa) sužadina magneto hidrodinamines jėgas. Magnetinė terapija nuskausmina be šalutinio poveikio, o svarbiausia sustabdo kremzlių susidėvėjimo procesą dėl sąnario aprūpinimo maistinėmis medžiagomis. Magnetinio lauko poveikis aktyvuoja kraujotaką, mažina uždegimą,skausmą,maudimą,tinimą.Be to,jis gerina kraujotaką,medžiagų apykaitą,mažina emocinę įtampą,normalizuoja miegą,neutralizuoja priklausomybę nuo meteorologinių sąlygų,skystina kraują,kas ypač svarbu aterosklerozės,aukšto kraujo spaudimo,trombozių profilaktikai ir gydymui.

Unikalus gydant vėžinius susirgimus(išardo vėžines ląsteles).Stiprina imunitetą,išardo druskų,nuodų,toksinų darinius..Magnetinė terapija yra pagrįsta tam tikro dažnio impulsais, kuriuos į tam tikrą kūno vietą siunčia specialus magnetinės terapijos aparatas. Tai – tikra inovacija, šalinanti nugaros, kojų, raumenų, pečių skausmą, palengvinanti venų ir kraujagyslių ligų gydymą, padedanti atsigauti po chirurginės intervencijos ir t.t. Šio metodo nauda sveikatai – akivaizdi. Jau po pirmo gydymo seanso žmogus jaučiasi geriau, jam mažiau skauda, gerėja savijauta, o kartu su ja ir nuotaika. Gyventi reikia be skausmo.

Gydymas. Stuburo osteochondrozės gydymas paprastai kompleksinis. Tai fizioterapijos metodų taikymas bei vaistinių preparatų skyrimas. Pacientams būtina sisteminė gydomoji mankšta- tai stiprina nugaros raumenis, ir tuo pačiu mažina apkrovą stuburui. Gerai gydo masažas bei manualinė terapija. Iš vaistinių priemonių tinka chondroitinsulfatą turintys nesteroidiniai priešuždegiminiai preparatai, analgetikai. Vietiniam gydymui naudojami įvairūs šildantys bei nuskausminantys tepalai. Prieš taikant kurį nors gydymo metodą būtina atkreipti dėmesį į tokius momentus: jeigu planuojate gydytis vaistiniais preparatais, kuriuos skyrė gydytojas,- reikėtų nepamiršti kad jie vis dėl to kenkia kepenims ir skrandžiui.

My project

AntigentyrimasAntikntestasPGRtyrimas3
AntigentyrimasAntikntestasPGRtyrimas3
AntigentyrimasAntikntestasPGRtyrimas3
AntigentyrimasAntikntestasPGRtyrimas3
AntigentyrimasAntikntestasPGRtyrimas3
AntigentyrimasAntikntestasPGRtyrimas3
previous arrow
next arrow