Sveikiname mūsų gydytoją kardiologą Vytautą Juknevičių, įgavusį daktaro laipsnį! Dr. Vytautas papasakojo, kad doktorantūros metu tyrinėjo temą „Rezistentiška arterine hipertenzija sergančių pacientų ištyrimas ir nustatymas“.

„Mes nustatėme, kad yra išties didelis paplitimas, mat hipertenzija serga beveik pusė pasaulio populiacijos, o Lietuvoje – apie 40 proc. suaugusiųjų. Tyrimo tema buvo sunkiai koreguojama arterinė hipertenzija, kuria serga apie 10 proc. visų asmenų. Tyriau pacientų klinikinius duomenis. Juos labiausiai vargina tai, kad daugelis jų turi kitų gretutinių ligų, todėl darbas su jais – labai individualus.

Tapti daktaru ne tik smagu, tai atvers daugiau karjeros galimybių, siekti mokslo aukštumų ir naujų tyrimų“, – sako V. Juknevičius.

Gydytojas kardiologas pasakoja, kad jo srityje svarbi ne tik hipertenzija, bet ir kitos kryptys – širdies nepakankamumas, širdies ritmo sutrikimai. Tai ypač aktualu rizikos veiksnių turintiems asmenims, pavyzdžiui tokiems, kurių tėvai yra sirgę širdies ligomis.

„Todėl sulaukus 40-50 metų amžiaus būtina pasitikrinti. Ypač jeigu yra tokių rizikos veiksnių, kaip nutukimas, padidėjęs cholesterolis, kraujospūdis, jeigu asmuo rūko, tuomet reikėtų kreiptis į kardiologą konsultacijos.

„EuroMed“ klinikoje siūlomos plačios kardiologinio ištyrimo galimybės: ne tik elektrokardiografija ar echokardiografija, bet ir veloergometrija. Jos metu nustatoma pacientų reakcija į fizinį krūvį, galima įvertinti kraujagyslių susiaurėjimą, nuspręsti, kokia yra miokardo infarkto tikimybė. Planuojame yra ir dar daugiau ištyrimo galimybių dėl širdies ritmo sutrikimo, kitų poreikių“, – sako dr. V. Juknevičius.

„EuroMed“ klinikoje teikiamos ne tik kokybiškos, bet ir greitos paslaugos – čia kur kas trumpesnės eilės nei kitose klinikose. Registruotis vizitui galite el. paštu info@euromed.lt arba paskambinę tel.: +37052151333.

„Kadangi pasaulį vis dar kamuoja COVID-19 pandemija, nemažai persirgusių pacientų skundžiasi dėl sutrikusio, padidėjusio kraujospūdžio ar širdies ritmo sutrikimų. O pavasarį, po žiemos jaučiama daržovių, vitaminų, saulės stoka, dažnai pacientai skundžiasi bendru silpnumu, negalavimu. Tai susiję ir su politiniais įvykiais, ypač nerimas, miego sutrikimai. Visa tai atsispindi širdies ir kraujagyslių sistemoje.

Svarbu, kad pacientą įvertintų patyręs specialistas. Profilaktiniai tyrimai gali užkirsti kelią sunkioms ligoms, ko dažnai pacientas ir baiminasi. Svarbiausia – sveikata, jos negalima taupyti“, – įsitikinęs dr. V. Juknevičius.

My project

AntigentyrimasAntikntestasPGRtyrimas3
AntigentyrimasAntikntestasPGRtyrimas3
AntigentyrimasAntikntestasPGRtyrimas3
AntigentyrimasAntikntestasPGRtyrimas3
AntigentyrimasAntikntestasPGRtyrimas3
AntigentyrimasAntikntestasPGRtyrimas3
previous arrow
next arrow