Mūsų gyvenimo būdas ir įvairūs įpročiai dažnai tampa baltų dantų priešais. Kava, arbata, rūkymas, raudonas vynas, vaisių ir daržovių sultys – tik keletas jų. Kartais galime nė nepastebėti, kaip dantys ilgainiui pakeičia savo spalvą, o šie nemalonūs pokyčiai pamažu atima norą plačiai šypsotis. Norintieji vėl džiaugtis baltumu spindinčiais dantimis, dažniausiai pasinaudoja gydytojo odontologo kabinete atliekama dantų balinimo procedūra, tačiau yra ir kita alternatyva – dantis galima balinti ir savarankiškai, savo namuose.

Kas yra dantų balinimas?

Dantų balinimas – tai estetinė procedūra, kurios metu, taikant įvairias skirtingas metodikas ir pasitelkiant žmogaus organizmui saugias balinančias medžiagas, paveikiama dantų paviršiaus spalva. Prieš bet kurią dantų balinimo procedūrą rekomenduojama atlikti profesionalią burnos higieną. Dantų balinimas yra greitas ir efektyvus būdas, padedantis panaikinti dėl įvairių vidinių ir išorinių veiksnių atsiradusius dantų emalio spalvos pokyčius. Dažniausiai pasitaikantys veiksniai, skatinantis dantų patamsėjimą:

  • Dantų apnašos;
  • Dantų akmenys;
  • Rūkymas;
  • Dažančių savybių turintys produktai (kava, kola, vynas, burokėliai, įvairūs medikamentai);
  • Dantų kariesas;
  • Dantų traumos;
  • Amžiaus pokyčiai (bėgant metams, dantų emalis tampa plonesnis, tad labiau persišviečia dentinas) ir kt.

Baltesni dantys – savarankiškai

Vienas iš būdų balinti dantis namuose – specialios kapos. Šios kapos yra individualiai tinkančios būtent jums – jos laboratorijoje pagaminamos nuėmus dantų atspaudus. Naudojimas itin paprastas ir patogus – kapas kiekvieną vakarą reikia pripildyti specialaus balinančio gelio, įsidėti į burną ir dėvėti jas keletą valandų. Įprastai tokią procedūrą reikia kartoti kiekvieną vakarą, 10 – 14 dienų – tol, kol dantys taps norimo atspalvio. Kai kuriais atvejais šis balinimo metodas gali padėti pašviesinti dantis net 11 atspalvių.

Jei manote, kad dantis balinti gydytojo odontologo kėdėje kur kas saugiau, negu tai atlikti pačiam – klystate. Abu šie metodai yra saugūs. Amerikiečių odontologų asociacija atliko tyrimą, kurio metu nustatyta, kad kruopščiai ir pagal visas instrukcijas atliekamas dantų balinimas kapomis yra ne tik efektyvus, bet ir visiškai nekenksmingas. Nepamirškite, kad dantų balinimo procedūros sukurtas efektas nėra amžinas. Priklausomai nuo jūsų dantų emalio savybių bei kasdienių įpročių, baltais dantimis galėsite džiaugtis nuo 3 mėnesių iki kelerių metų.

Primename, kad šiuo metu vyksta akcija ir dantų balinimas kapomis net -20% pigiau, o balinimo gelis – DOVANŲ! 

SUSISIEKTI VISI PASIŪLYMAI