Dantų atkūrimas "All On 4" metodu

Vieno žandikaulio visų dantų atkūrimas "ALL ON 4®" metodu

Paslaugos speciali kaina:

3769

Kodėl verta atlikti visų dantų atkūrimą "All On 4®" metodu EUROMED Klinikoje?

 • Atkurkite gyvenimo kokybę vos per 48-72 valandas!
 • Specialus dantų atkūrimo pasiūlymas "All On 4®" EUROMED Klinikoje tik 3769 €!
 • Jūsų patogumui siūlome galimybę už dantų atkūrimo procedūrą atsiskaityti dalimis ir be jokio pabrangimo.
 • Taikome beskausmę dantų implantaciją.
 • Tik viena chirurginė procedūra.
 • Dažnu atveju nereikalinga kaulo augmentacija.
 • Po operacijos pasirūpinsime Jūsų grįžimu namo (Vilniaus mieste).
 • DOVANA - pooperacinis rinkinys, kurį sudaro viskas ko gali prireikti po operacijos sklandžiam gijimui.
 • EUROMED rūpestingas personalas rūpinsis, kad visos procedūros metu jaustumėtes komfortiškai.

Privalumai implantuojant dantis EUROMED klinikoje:

 • Implantavimas vos per 1 vizitą: didžiuojamės greitu ir efektyviu gydymo procesu, naudojant modernias technologijas ir gerai organizuotą komandą, per trumpą laiką gausite aukštos kokybės rezultatą, taip sumažinant diskomfortą, gydymo laikotarpį ir vizitų skaičių;
 • Patyrę specialistai: Klinikoje dirba kvalifikuoti ir patyrę odontologai, turintys ilgametę praktinę patirtį dantų implantavimo srityje, taip pat gilinantys savo žinias įvairiuose Lietuvos ir tarptautiniuose seminaruose bei kursuose;
 • Aukštos kokybės medžiagos: Naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos ir implantai, užtikrinantys ilgalaikį rezultatą ir paciento pasitenkinimą, tiesiogiai iš gamintojų arba patikimų tiekėjų
 • Moderni įranga: Klinikoje naudojama moderniausia diagnostinė ir gydymo įranga, kuri leidžia tiksliai ir efektyviai atlikti implantavimo procedūras.
 • Individualus požiūris: Kiekvienam pacientui skiriamas individualus dėmesys, atsižvelgiant į jo poreikius, finansines galimybes ir klinikinę situaciją. Sudaromas individualus, aiškus gydymo planas, užtikrinantis optimalų rezultatą.
 • Kompleksinės paslaugos: Klinikoje teikiamos visos odontologinės paslaugos, todėl galite gauti visapusišką gydymą vienoje vietoje.
 • Gera reputacija: EUROMED klinika turi gerą reputaciją ir pacientų rekomendacijas, kas liudija apie kokybiškas paslaugas, patikimumą ir paciento pasitenkinimą.
 • Garantijos ir priežiūra: Po implantavimo procedūros klinika siūlo kokybės garantiją ir ilgalaikę priežiūrą, užtikrinančią, kad implantai tarnautų ilgai ir be papildomų rūpesčių.
 • Patogumas: Patogi klinikos vieta ir lanksčios darbo valandos (dažnu atveju klinika dirba ne darbo valandomis, savaitgaliais ar šventinėmis dienomis, pagal išsankstinius užrašymus) o tai leidžia pacientams lengvai planuoti vizitus ir procedūras.

Daugiau apie "All On 4" skaitykite žemiau.

Odontologija

Abdulla Varoneckas

Gyd. odontologas-chirurgas

Dzianis Strechan

Gydytojas odontologas

Viktoras Rusalovas

Gyd. Odontologas - ortopedas

Ar „All-on-4®“ procedūros metu galima taikyti sedaciją?

EURMED Klinikoje dantų atkūrimo "All On 4®"procedūros metu galime taikyti sedaciją. Sedacija ypač rekomenduojama, kai implantai įsriegiami abiejuose žandikauliuose.

Chirurginė dalis trunka iki 4 valandų, todėl pacientui patogiau operacijos metu miegoti. Sedacija padeda atsipalaiduoti, nurimti ir ramiai išbūti odontologo kėdėje visos procedūros metu. Šios procedūros metu, pacientai dažniausiai miega.

Kas yra "All On 4®"?
 • "All On 4®" tai yra dantų atkūrimo metodas skirtas pacientams netekusiems visų arba daugumos savų dantų ir norintiems atkurti prarastus dantis.
 • "All On 4®" metodas leidžia pacientams turėti pilną, funkcionalų dantų komplektą vos per 2-3 vizitus.
 • Tai yra išskirtinė implantacijos metodika "All On 4®" (liet. Visi dantys ant 4 implantų) ir pasižymi tuo, kad implantai įsriegiami tam tikru kampu, strategiškai ieškant vietų žandikaulyje, kur yra didžiausias kaulo kiekis, todėl dažnu atveju kaulo priauginimo procedūros nereikia.
 • "All On 4®" technologija yra ekonomiška ir efektyvi - užtenka keturių implantų, ant kurių tvirtinamas 10-12 dantų protezas.
 • Šis metodas leidžia vienos procedūros metu pašalinti netinkamus dantis, įsriegti 4 implantus ir per 24-48 valandas pritvirtinti laikinus, bet neišimamus dantų protezus.
 • Ši metodika taip pat tinka pacientams, sergantiems diabetu ar osteoporoze.
 • 97% atvejų procedūros būna sėkmingos, o ant keturių specialių implantų pritvirtinti laikini protezai sutrumpina gijimo laiką.
Kokie yra "All On 4®" dantų atkūrimo privalumai?

Ši procedūra turi daug privalumų. Pagrindiniai "All On 4®" privalumai yra šie:

 1. Greitis: Visi implantai ir laikini dantys gali būti įstatomi per 2-3 vizitus.
 2. Efektyvumas: Pilnam žandikauliui atkurti naudojami tik 4 implantai, todėl procedūra yra mažiau invazinė.
 3. Stabilumas: Implantai įsriegiami strategiškoje žandikaulio vietoje, kad maksimaliai panaudotų esamą kaulą, užtikrinant stabilų ir ilgalaikį rezultatą.
 4. Ekonomiškumas: Kadangi naudojama mažiau implantų, procedūra yra labiau prieinama pacientams dėl savo mažesnės kainos.
Ar "All On 4®" procedūra man tinka?

"All On 4®" yra tinkama daugumai pacientų, netekusių daugelio ar visų dantų. Tačiau, norint nustatyti ar ši procedūra Jums tinka, reikalinga gydytojo implantologo konsultacija, kuri EUROMED Klinikoje prisirašiusiems pacientams yra NEMOKAMA.

Kokia yra procedūros eiga?

Procedūros eiga:

 1. Konsultacija ir planavimas: Konsultacijos metu atliekama išsami burnos apžiūra, rentgeno nuotraukos ir kompiuterinė tomografija, kad būtų nustatyta kaulo būklė, suplanuota implantų vieta ir išsiaiškinami paciento lūkesčiai.
 2. Chirurgija: Per vieną procedūrą pašalinami likę, netinkami dantys (jei reikia), įsriegiami keturi implantai ir pritvirtinamas laikinas protezas.
 3. Gijimas: 3-6 mėnesius vyskta implantų prigijimo procesas.
 4. Nuolatiniai dantys: Kai prigija implantai, laikinas protezas pakeičiami nuolatiniais protezais, kurie atrodo ir funkcionuoja kaip natūralūs dantys.
Ar "All On 4®" procedūra skausminga?

"All On 4®" procedūra, kaip ir bet kuri kita chirurginė procedūra, gali sukelti tam tikrą diskomfortą, tačiau skausmas dažniausiai yra nejaučiamas - valdomas vaistais. Procedūros metu naudojama vietinė arba bendroji anestezija, todėl operacijos metu pacientas nejaučia jokio skausmo.

Ar galėsiu vairuoti po "All On 4®" procedūros?

Po "All On 4®" procedūros galite jausti tam tikrą diskomfortą, galvos svaigimą ar nuovargį, todėl yra nerekomenduojama vairuoti. Šį klausimą palikite mums. EUROMED Klinika pasirūpins Jūsų saugiu grįžimu namo.

Kiek laiko tarnaus "All On 4®" implantai?

Tinkamai prižiūrimi dantų implantai gali tarnauti visą gyvenimą. Reguliarūs profilaktiniai vizitai pas odontologą ir tinkama burnos higiena gali užtikrinti ilgą implantų tarnavimą.

Kiek laiko trunka "All On 4®" procedūra?

Pati chirurginė procedūra paprastai trunka iki 4 valandų. Paciento patogumui darome pertraukas, o rūpestingas personalas rūpinasi, kad visos procedūros metu jaustumėtės komfortiškai ir saugiai.

Kaip ilgai trunka gijimo laikotarpis?

Pirminis gijimo laikotarpis trunka apie 1-2 savaites, tačiau visiškas implantų prigijimas gali užtrukti 3-6 mėnesius. 

Ar reikia specialios priežiūros po "All On 4®" procedūros?

Būtina laikytis gydytojo rekomendacijų. Po procedūros EUROMED Klinika Jums padovanos pooperacinį rinkinį, jame rasite visas būtinas priemones, kurių gali prireikti gijimo laikotarpiu.

Kiek kainuoja "All On 4®" procedūra?

EUROMED Klinikoje vieno žandikaulio visų dantų atūrimas "All On 4®" metodu šiuo metu kainuoja 3679 EUR (Tikslią kainą žiūrėkite kainininke). "All On 4®" išsimokėtinai - Jūsų patogumui, mūsų klinikoje galite pasinaudoti išsimokėjimo dalimis, be pabrangimo, galimybe.

Ar yra kokių nors komplikacijų rizika po "All On 4®" procedūros?

"All On 4®", kaip ir bet kuri kita chirurginė procedūra, turi tam tikrą riziką, įskaitant infekcijas, implantų neprigijimą ar žandikaulio kaulo praradimą. Šios rizikos yra minimalios, jei procedūrą atlieka patyręs gydytojas ir pacientas laikosi gydytojo nurodymų. Atvykus į konsultaciją galėsite aptarti visas galimas rizikas susijusias su implantavimo procedūra.

Kaip pasiruošti "All On 4®" procedūrai?

Implantacijos procedūra naudojant „All-on-4®“ metodiką nereikalauja didelio paciento pasiruošimo, tačiau štai į ką reikia atkreipti dėmesį: 

 • Jei bus atliekama sedacija, iki operacijos mažiausiai 6 valandas venkite maisto ir skysčių vartojimo.
 • Jei Jums nebus taikoma sedacija, į procedūrą atvykite pavalgęs. Kai pacientas pavalgęs, yra mažesnis seilėtekis.
 • Dėvėkite laisvus ir patogius drabužius.
 • Iš anksto pasiruoškite lengvo, šviežio, minkšto maisto, kurį galėsite valgyti kelias dienas po operacijos.
 • Po operacijos EUROMED Klinika pasirūpins Jūsų grįžimu į namus, todėl Jums nereikia sukti galvos kaip grįžti namo. 

Registruotis vizitui

Nuo šiol galite pasirinkti vizito datą ir per valandą su Jumis susisieksime dėl registracijos laiko patvirtinimo!

Jei turite klausimų dėl registracijos, paskambinkite mums +370 521 51333

Turite mums klausimų?

Susisiekite nuotrauka