APIE MUS

"EUROMED" klinika - tai kruopščiai suburta įvairių sričių gydytojų profesionalų komanda. Esame didžiausia klinika Naujojoje Vilnioje ir skaičiuojame jau dešimtus metus kartu su Jumis!  

Mūsų klinikoje dirba 35+ profesionalų ir kiekviena procedūra yra atliekama savo srities profesionalo. Gydytojai nuolatos tobulinasi ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, tam, kad Jums suteiktų aukščiausios kokybės paslaugas!

                                   

                             Euromed klinika - Jūsų šeimos klinika! 

Kaip galima prisirašyti prie klinikos?

Jums tereikia pateikti asmens tapatybės dokumentą (vaikams - gimimo liudijimą) ir užpildyti sutartį bei kitus dokumentus. 

Noriu atšaukti/pakeisti tyrimo/apsilankymo pas gydytoją registraciją. Kaip tai padaryti?

Atšaukti arba pakeisti registracijos laiką galima paskambinus į registratūrą.

Odontologijos registratūra : +370 52 311 056  

Bendrosios medicinos registratūra: +370 521 51333

Ar pas jus galima atsiskaityti sveikatos draudimo kortele?

Jei įmonė bendradarbiauja su Jūsų draudimo bendrove pas mus galite atsiskaityti draudimo kortele arba galime išrašyti sąskaitą faktūrą. Jei tyrimai nėra įtraukti į draudimo sutartį ar kainuoja daugiau, negu nurodyta suma, tuomet reikia susimokėti papildomai. 

icon icon
Siekiame užtikrinti aukščiausio lygio paslaugas, todėl mūsų klinikoje galite rasti moderniausią bei kokybišką gydymą užtikrinančią įrangą.

Mūsų tikslas –  atsižvelgti į įvairias amžiaus grupes ir stengtis, jog apsilankymas mūsų klinikoje tiek jauniausiam, tiek vyriausiam pacientui keltų ne stresą, o malonius bei teigiamus potyrius.  Siekdami tai užtikrinti, didelį dėmesį skiriame vaiko ir odontologo tarpusavio ryšio vystymui, procedūras odontologo kabinete mažajam pacientui atliekam kiek lėčiau, tarpusavyje komunikuojame vaikams suprantama kalba. Dėmesio nestokojame ir suaugusiems.

Mūsų misija bei vertybė - ne tik saugoti sveikatą, bet ir kurti grožį. Sveikas ir gražus žmogus - laimingas žmogus, o geriausia Jūsų padėka mums - nuoširdi šypsena. Esame patikima, pažangi bei iššūkius drąsiai priimanti klinika, gebanti kiekvienam pacientui suteikti aukščiausios kokybės paslaugas ir skatinti atsakingą visuomenės požiūrį į savo sveikatą. 

Registruotis vizitui

Nuo šiol galite pasirinkti vizito datą ir per valandą su Jumis susisieksime dėl registracijos laiko patvirtinimo!

Jei turite klausimų dėl registracijos, paskambinkite mums +370 521 51333

Turite mums klausimų?

Susisiekite nuotrauka