Reabilitacijos paslaugos

Reabilitacija – tai įvairių gydymo metodikų ir priemonių visuma, padedanti įvairias ligas turintiems ar traumas išgyvenusiems asmenims atkurti prarastus įgūdžius, maksimaliai atgauti darbingumą bei savarankiškumą ir susigrąžinti gyvenimo kokybę.

I lygio reabilitacija mūsų klinikoje - be eilių!

Daugiau informacijos dėl reabilitacijos paslaugų : +37062177626 

 • Kineziterapija

  Kineziterapija - naudinga visų amžiaus grupių pacientams, turintiems fizinės funkcijos sutrikimų. Šie sutrikimai natūraliai pasireiškia organizmui senstant, tačiau ankstesniam jų pasireiškimui įtaką daro neteisingai paskirstomas fizinis krūvis, netaisyklingos kūno padėtys, darbo ir poilsio režimas, mityba. 

 • Fizioterapija

  Fizioterapijatai ligų ir traumų gydymas natūraliais ir pritaikytais fizikiniais veiksniais.Tai atstatomasis gydymas(reabilitacija). Taikoma profilaktikai, o taip pat siekiant išsaugoti ar stiprinti sveikatą. Taip suvartojama mažiau cheminių vaistų ir yra tausojamas organizmas.

 • Masažai

  Gydomasis masažas - malšina raumenų nuovargį, gerina kraujotaką, medžiagų apykaitą, skatina gijimo procesus. Taip pat, padeda atsigauti po įtemptos darbo dienos, ypač efektyvus po intensyvaus darbo sporto salėje. 

 • Ankstyvoji reabilitacija

  Vaikų raidos sutrikimų ankstyvosios reabilitacijos (VRSAR) paslauga – tai specialistų komandos teikiama ambulatorinės asmens sveikatos priežiūros paslauga. 

Laiku pradėtas, kokybiškai ir kryptingai vykdomas reabilitacinis gydymas padeda daugeliui pacientų pamiršti skausmą ir sugrįžti prie įprasto gyvenimo ritmo.

Reabilitacijoje galima taikyti daug skirtingų priemonių. Šių priemonių ir gydymo metodikų parinkimas priklauso nuo to, koks sutrikimas, trauma ar negalavimas kamuoja pacientą. 

Reabilitacinių priemonių planą parengia specialistas, atsižvelgdamas į individualią paciento situaciją.

Kiekvieno paciento atvejį vertiname individualiai ir skiriame kiekvienam maksimaliai dėmesio, jog būtų pasiekti geriausi rezultatai! 

KUR KREIPTIS?

01

Dėl reabilitacijos paslaugų galite kreiptis nurodytu numeriu: +37062177626 

02

Paskambinę į "Euromed" klinikos registratūrą, būsite užregistruoti vizitui. 

03

Atvykus vizitui, kineziterapeutas detaliau susipažins su Jumis ir įvertinę Jūsų savaijautą, parengs individualią programą ir gydymo priemones. 

Euromed klinikoje dirba kvalifikuoti ir nuolat savo žinias tobulinantys kineziterapeutai!

Kviečiame registruotis reabilitacijos paslaugoms ir džiaugtis gyvenimu be skausmo jau DABAR! 

Specialistai

Virginija Ruškė

Kineziterapeutė

Rokas Pavilanskas

Kineziterapeutas

Greta Šimkaitienė

Kineziterapeutė

Džestina Mikaitytė

Kineziterapautė