Dantų balinimas

Ar kada nors matydami įžymybių akinančiai baltas šypsenas susimąstėte, kaip jie ją išlaiko? Bet nereikia būti įžymybe, kad galėtum pakerėti visus su savo šypsena. Pakanka reguliariai lankytis gydytojo odontologo kabinete, kuris atliks profesionalią burnos higieną. Jei pacientas norės akivaizdžių rezultatų, odontologas gali pasiūlyti dantų balinimą.

Balinti dantis galima odontologo kabinete arba namuose, balinimas namuose vyksta kiek kitaip – odontologas privalo nuimti dantų antspaudus, pagal kuriuos bus pagamintos balinimo kapos. Jos burnoje laikomos individualiai, pagal odontologo nurodymus – nuo pora valandų per dieną iki 8 valandų, pavyzdžiui, miegant. Įprastai balinimas trunka kelias savaites, kartais užtenka 5-10 kartų.

KAS TAI YRA? 

Dantų balinimas – visiškai saugi procedūra, jei ji atliekama profesionalo, bet yra atvejų, kai odontologas nerekomenduos atlikti šios procedūros. Balinimas negalimas pacientams, kurių dantys nulūžę, pažeistas jų emalis, sergama periodontitu bei esant dantenų uždegimui. Procedūra nerekomenduojama nėščiosioms, maitinančioms ir nepilnamečiams asmenims.

Nerekomenduojama dantų balinti savarankiškai – tik odontologas galės įvertinti rezultatą, o nepatentuoti balinimo produktai gali visam laikui pakenkti dantims ir dantenoms. “Euromed” klinikos profesonalūs odontologai rekomenduoja ateiti į konsultaciją, kurios metu pacientui bus parinktas jo lūkesčius atitinkantis būdas.

PROCEDŪROS EIGA 

Burnos higienos specialistas įvertina paciento esamą dantų būklę ir atspalvį, išklauso lūkesčius ir padeda išsirinkti tinkamiausią dantų balinimo metodą. 

Norėdami užsiregistruoti, kreipkites telefonu: +370 52 311 056 

Registruotis vizitui

Nuo šiol galite pasirinkti vizito datą ir per valandą su Jumis susisieksime dėl registracijos laiko patvirtinimo!

Jei turite klausimų dėl registracijos, paskambinkite mums +370 521 51333

Turite mums klausimų?

Susisiekite nuotrauka