Estetinis dantų plombavimas

Daugeliui iš mūsų iki tobulos šypsenos trūksta visai ne daug. Rodos, užtektų tik minimalių dantų korekcijų ir pasitikėjimas savimi gerokai išaugtų, tad puiki išeitis tam - estetinis plombavimas. 

KAS YRA ESTETINIS PLOMBAVIMAS? 

Estetinis plombavimas – tai dantų restauracija, kurios metu atkuriamas danties estetinis vaizdas – forma, spalva, taip pat funkcija. Danties estetiniam plombavimui naudojamos aukštos kokybės medžiagos, todėl užtikriname, jog plombuotas dantis nesiskirs nuo šalia esančių natūralių dantų.

PROCEDŪROS EIGA

Estetinio dantų plombavimo metu atliekama vadinama dantų restauracija. Jos metu suformuojamos natūralios formos danties paviršiaus vagelės, kauburėliai, išlyginamas dantų lankas ir parenkama tinkama spalva. Tokiu būdu specialistai atkuria natūralią danties struktūrą, tai yra spalviškumą, formą, danties bruožus. Taip pat atkuriama ir danties funkcija, kramtymo jėga.

Procedūra gali būti atliekama tiek priekiniams, tiek krūminiams dantims. Vieno danties restauracija trunka apie valandą. Taigi vieno vizito metu specialistai gali atkurti iki 6 dantų. Ši procedūra yra neskausminga, esant reikalui naudojami nuskausminamieji.

Norėdami užsiregistruoti odontologo konsultacijai,  kreipkites telefonu:  +370 52 311 056

Odontologija

Juliana Zacharevič

Gyd. Odontologė

Registruotis vizitui

Nuo šiol galite pasirinkti vizito datą ir per valandą su Jumis susisieksime dėl registracijos laiko patvirtinimo!

Jei turite klausimų dėl registracijos, paskambinkite mums +370 521 51333

Turite mums klausimų?

Susisiekite nuotrauka