Ortodontinis gydymas

Ortodontinis gydymas leidžia ištiesinti dantis ir koreguoti beveik visas sąkandžio problemas. Šiam gydymui nėra amžiaus apribojimų, tačiau anksčiau pastebėtas sąkandžio vystymosi sutrikimas, gali lemti efektyvesnį tiesinimą. 

KAS TAI YRA?

Ortodontinis gydymas – gydymas, padedantis atsisveikinti su kreivais, susigrūdusiais, pernelyg vienas nuo kito nutolusiais dantimis, netaisyklingu sąkandžiu ar kitomis ortodontinėmis problemomis, kas pastebimai pagerina gyvenimo kokybę kiekvienam.

Ortodontiniam gydymui taikomos įvairios priemonės:

  • dantų tiesinimas kapomis,
  • ortodontinės plokštelės,
  • breketai,
  • sunkesniems atvejams taikomas chirurginis gydymas - ortognatinė operacija.

PROCEDŪROS EIGA

Viskas prasideda nuo išsamių tyrimų ir gydytojo ortodonto konsultacijos. Tinkamiausią pacientui gydymo būdą ir priemones gydytojas parenka atsižvelgęs į paciento burnos ertmės būklę, amžių, jo poreikius ir galimybes. Parinkę gydymo metodą, "Euromed" klinikoje didelį dėmesį skirsime individualaus gydymo plano sudarymui, aptarsime Jūsų atvejui tinkamus gydymo metodus, pasiruošimo gydymui eigą bei išsamiai atsakysime į visus kilusius klausimus.

"Euromed" klinika kviečia registruotis į gydytojo ortodonto konsultaciją, kurios metu yra atliekama panoraminė nuotrauka bei įvertinus Jūsų dantų padėtį, sąkandį bei žandikaulių dydį, ortodontas nusprendžia, ar vien ortodontinio gydymo pakanka, ar papildomai reikalingas chirurginis gydymas, dantų protezavimas.

Konsultacijos kaina - 59 EUR;

*Klinikos pacientams - pirminė gydytojo ortodonto konsultacija yra NEMOKAMA.

Norėdami užsiregistruoti ortodontinio gydymo konsultacijai, kreipkites telefonu: +370 52 311 056

Odontologija

Viktoras Rusalovas

Gyd. Odontologas - ortopedas

Registruotis vizitui

Nuo šiol galite pasirinkti vizito datą ir per valandą su Jumis susisieksime dėl registracijos laiko patvirtinimo!

Jei turite klausimų dėl registracijos, paskambinkite mums +370 521 51333

Turite mums klausimų?

Susisiekite nuotrauka