Periodontologinis gydymas

Pastebėjote, kad patino ar paraudo Jūsų dantenos? Ėmė kamuoti dantenų skausmas ir jautrumas? O galbūt valantis dantis kraujuoja dantenos ar paaštrėjo blogas burnos kvapas? Tai gali būti pavojaus signalai, reiškiantys, kad Jus kamuoja periodonto ligos.

KAS TAI YRA? 

Periodontologija – tai odontologijos šaka, apimanti minkštųjų ir kietųjų periodonto audinių (dantenų, šaknies cemento, alveolinio kaulo, šaknies raiščio) gydymą.

Periodonto ligos – gingivitas, periodontitas, dantenų recesija – yra viena dažniausių dantų praradimo priežasčių. Susidūrus su šiomis ligomis, pagalbos ieškoti reikia nedelsiant.

PROCEDŪROS  EIGA

Konsultacijos metu gydytojas įvertina burnos ertmės būklę, nustatoma periodonto ligos stadija. Jei liga nėra pažengusi gali užtekti atlikti tik profesionalią burnos higieną. Profesionalios burnos higienos metu pašalinamos apnašomis ir taip užkertamas kelias ligos progresavimui. Sudėtingais ligos atvejais gydoma chirurgiškai: atkeliamos dantenos ir pašalinami po jomis susikaupę akmenys, kurių neįmanoma išvalyti atliekant įprastą burnos higieną.

Norėdami užsiregistruoti, kreipkites telefonu: +370 52 311 056 

Odontologija

Alina Barkauskaitė

Gyd. Periodontologė

Registruotis vizitui

Nuo šiol galite pasirinkti vizito datą ir per valandą su Jumis susisieksime dėl registracijos laiko patvirtinimo!

Jei turite klausimų dėl registracijos, paskambinkite mums +370 521 51333

Turite mums klausimų?

Susisiekite nuotrauka