Profesionali burnos higiena

Net tiems, kurių dantys nepriekaištingi, reguliarios burnos higienos procedūros turėtų tapti natūraliu įpročiu siekiant išvengti problemų ateityje. Daugelio mūsų kasdieninių veiksmų pasekmė yra dantų apnašos. Jos susidaro dėl maisto, gėrimų, tabako ir juose esančių mikroorganizmų. Tai – viena iš pagrindinių karieso ir periodontito atsiradimo priežasčių.

KAS YRA PROFESIONALI BURNOS HIGIENA? 

Profesionali burnos higiena – tai greita, efektyvi, neskausminga procedūra ir pagrindinė profilaktinė priemonė, padedanti išsaugoti sveiką ir gražią šypseną, sumažinti dantų jautrumą, apsaugoti dantis nuo ėduonies ir periodontito formavimosi. 

Laiku nepašalintos apnašos mineralizuojasi ir sukietėja: virsta dantų akmenimis. Tokiu atveju dantų šepetėlis bei tarpdančių siūlas nepadės. Šios priemonės efektyviai valo tik minkštąsias dantų apnašas, tačiau yra bejėgės prieš dantų akmenis. Jie pasilieka ant dantų paviršių ir didina dantų ėduonies riziką. Tačiau net ir tokiu atveju galima padėti. Greita ir efektyvi priemonė – profesionali burnos higiena. 

PROCEDŪROS EIGA 

Profesionali burnos higienos procedūra trunka vos 30-60 minučių, priklausomai nuo paciento individualios burnos ertmės būklės. Profesionalios burnos higienos metu šalinamos dantų apnašos ir akmenys. 

Norėdami užsiregistruoti, kreipkites telefonu: +370 52 311 056

Registruotis vizitui

Nuo šiol galite pasirinkti vizito datą ir per valandą su Jumis susisieksime dėl registracijos laiko patvirtinimo!

Jei turite klausimų dėl registracijos, paskambinkite mums +370 521 51333

Turite mums klausimų?

Susisiekite nuotrauka