,,Euromed” klinika teikia kokybiškas vaikų ir suaugusiųjų odontologines paslaugas. Gydytojai odontologai dirba su kokybiškomis priemonėmis ir taiko efektyviausius gydymo metodus.

Teikiamos odontologinės paslaugos:
  • Dantų profilaktika ir higiena
  • Terapinis, endodontinis ir chirurginis gydymas
  • Dantų balinimas
  • Estetinis plombavimas
  • Dentalinės rentgeno nuotraukos
paslauga-odontologija

Estetinis plombavimas – tai dantų restauracija, kurios metu atkuriamas danties estetinis vaizdas – forma, spalva, taip pat funkcija. Danties estetiniam plombavimui naudojamos aukštos kokybės medžiagos, todėl užtikriname, jog plombuotas dantis nesiskirs nuo šalia esančių natūralių dantų.

Odontologai estetinį plombavimą rekomenduoja, kai Jūsų netenkina danties forma, spalva, dantys yra nuskilę, nudilę. Taip pat plombavimas siūlomas norint panaikinti tarp dantų esančius tarpus ar pakoreguoti bendrą vaizdą.

Labai svarbu atkurti pažeistus dantis, nes negydomi dantys linkę irti, jie yra neatsparūs bakterijoms, kurios ilgainiui sukelia įvairias ligas. Taip pat dažnai esantis jautrumas trikdo Jūsų kasdienį gyvenimą – skausminga vartoti šaltą, karštą, rūgštų maistą ar gėrimus.

Ši procedūra dažniausiai yra neilga (priklauso nuo norimo rezultato, tvarkomų dantų kiekio, sudėtingumo) ir neskausminga. Konsultacijos metu gydytojas odontologas sudarys gydymo planą ir pasiūlys Jums tinkamiausią variantą, jog šypsena būtų atkurta kuo natūralesnė.

Profilaktiškai burnos sveikatą tikrinasi kas ketvirtas (24,5 proc.) Lietuvos gyventojas. Netinkama kasdienė dantų priežiūra ir vizito pas odontologą vengimas gali palikti negrįžtamą žalą Jūsų dantims. Profesionali burnos higiena – puikus profilaktinis būdas, norint išvengti ėduonies, dantenų ir periodonto ligų, taip pat atsikratyti nemalonaus burnos kvapo ir kraujuojančių dantenų.

Profesionalios burnos higienos metu šalinamos dantų apnašos ir akmenys, kurios ilgainiui ir sukelia ligas.

Apsilankyti pas burnos higienos specialistą rekomenduojama bent kartą į metus, tačiau tiksliausią laiko intervalą Jums patars vizito metu.

Jūsų dantų spalva gali pasikeisti dėl daugelio faktorių – netinkama burnos ertmės higiena, natūralus senėjimo procesas, rūkymas (tabakas), raudonasis vynas, kava, arbata, taip pat dažantys maisto produktai, tokie kaip burokėliai ar uogos.

Dantų balinimas vyksta naudojant chemines medžiagas, kurios oksiduoja danties pirminį pigmentą. Tai greitais, ilgalaikis ir neskausmingas būdas norint susigrąžinti nepriekaištingą šypseną.

Prieš procedūrą rekomenduojame odontologo konsultaciją, jog šis apžiūrėtų Jūsų dantis ir patvirtintų, jog procedūra gali būti atliekama, kadangi išlieka tokių atvejų, kai dantų balinimas gali būti griežtai nerekomenduojamas.  

Taip pat, Euromed klinikos odontologai primygtinai siūlo vengti balintis dantis savarankiškai namuose! Jei visgi nusprendėte procedūrą atlikti namuose, rekomenduojame pasitarti su gydytoju odontologu.

Burnos chirurgija apima dantų, dantų šaknų šalinimą, sudėtingas žandikaulių rekonstrukcines operacijas. Atliekamos tokios procedūros, kaip retinuotų dantų rovimas, dantų rovimas, sinuso pakėlimas, dantų implantacija, cistų šalinimas, šaknies viršūnės rezekcija ir pan.

Endodontija – tai dantų šaknų kanalų gydymas, kurio metu pašalinami užkrėsti audiniai, esantys danties viduje, t.y. šaknies kanaluose. Todėl dažniausiai endodontinės procedūros metu danties nervas (vadinama pulpa) yra pašalinamas, o užpildyti kanalai specialia medžiaga apsaugo, jog vėl nepasikartotų infekcija.

Šis gydymas taikomas tuomet, kai kariesas dantyje yra išplitęs tiek, jog infekcija jau pasiekusi viduje esantį audinį. Taip pat kartais gydymo gali prireikti tuo atveju, jei dantys buvo ilgą laiką netinkamai užplombuoti ar yra labai nusidėvėję.

Kad Jums reikia endodontinio gydymo, gali išduoti stiprus ir priepuoliais užeinantis ūmus skausmas (ypač nakties metu). Tačiau kartais gali nebūti ir jokių simptomų, išduodančių problemą, todėl rekomenduojame reguliai tikrintis pas gydytoją odontologą profilaktiškam pasitikrinimui!

Tai saugūs tyrimai, kurių metu gaunami aukščiausios kokybės vaizdai, kurie užtikrina tikslų gydymo plano sudarymą ir efektyvų gydymą. Rentgenologiniai tyrimai padeda, kai reikia sekti ligos eigą, atlikti chirurginę intervenciją (implantavimą, protezavimą, dantų rovimą), taip pat naudinga taikant endodontinį ir periodontologinį gydymą.

Dentalinės bei panoraminės nuotraukos ir 3D kompiuterinė tomografija

Ne ką mažiau nei suaugusiems, tinkama dantų ir burnos ertmės priežiūra reikalinga ir mažiesiems. Jau nuo pirmojo dantukų išdygimo tėveliai turėtų pradėti rūpintis savo mažylio dantukais.

Mažylio apsilankymas (ypač pirmasis) pas odontologą yra be galo reikšmingas, todėl itin svarbu savo vaiką tinkamai tam paruošti (jokių būdu negąsdinti!). Jei norite apsilankyti pirmą kartą, rekomenduojame pirmą kartą ateiti tiesiog susipažinimui.

Nemokamas vaikų dantų silantavimas ir pažymos mokykloms

SUSISIEKITE REGISTRUOTIS KONSTULACIJAI
.button{margin-bottom:5px;}